Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Twitter Medya Oynatma Sorunu

Twitter Medya Oynatma Sorunu

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Twitter Medya Oynatma Sorunu

Twitter gibi dünya üzerinde yüksek kullanıcı sayısına sahip olan bir platform, son dönemlerde popülerliğini artırmıştır. Özellikle olan olayların ve haberlerin ilk olarak bu alanda duyulması da popüleritenin artmasında büyük etkiye sahip olmuştur. Her sosyal medya platformunda olduğu gibi, Twitter’da da bazı problemler yaşanabilmektedir. Bunların arasında en yaygın olanı ise twitter medya oynatma sorunudur. Twitter üzerinde bu sorunlarla karşılaşan kişiler genellikle siyah ekran hatası almaktadır. Aşağıda bu sorunun nedenleri ve çözüm yolları yer almaktadır.

Twitter Medya Oynatma Sorunu Çözümü

Twitter medya oynatma sorununun nedeni eklentilerden kaynaklanmaktadır. Adblock ya da flashblock gibi uygulamaların açık olması medya oynatma sorununu ortaya çıkartmaktadır.

  • Çözüm için öncelikle cihazda var olan uygulamalar gözden geçirilmelidir.
  • Adblock ya da flashblock gibi eklentiler mevcut ise bunlar devreden çıkarılmalıdır.
  • Adblockun sadece twitter sayfasında duraklatılması tüm sorunların önüne geçmiş olacaktır.
  • Bu işlem yapıldığı halde hala aynı sorun devam ediyor ise flash player sorunu yaşanıyor olabilmektedir. Bu durum da sürümün güncel olmamasından kaynaklanmaktadır.
  • Telefona ya da diğer mobil cihaza ait güncellemelerin tam yapılıp yapılmadığı kontrol edilmeli, eksik güncelleme varsa gerçekleştirilmelidir.
  • Eğer tüm bu çözüm önerileri de işe yaramıyor ise, Twitter’ın sağ üst kısmında yer alan üç noktaya tıklanarak twitter medya oynatma sorunu ile ilgili sorun bildirimi yapmak da gerekebilecektir.
Twitter Medya Oynatma Sorunu YAPILAN YORUMLAR